niedziela, 29 stycznia 2017

Koncert Noworoczny w Bliżynie, 14.01.2017

14.01.2017 r., już tradycyjnie, wystąpiłyśmy z Opium String Quartet w Bliżynie. Zagrałyśmy tam koncert noworoczny. Tradycyjnie, gdyż to już nasz czwarty występ w tym miejscu. Za każdym razem publiczność cudownie nas wita i wspaniale gości. Ośrodek gminny w Bliżynie mieści się w malutkim pałacyku, gdzie odbywają się liczne spotkania i inne imprezy kulturalne, w tym koncerty. Sala jest niewielka, lecz bardzo przyjemna do grania.
W tym roku zaprezentowałyśmy program polski: Kwartet Spiski S. Czarneckiego, Suitę polską M. Małeckiego, Orawę W. Kilara oraz miniatury Chopina, Dębskiego i in. Choć zima była sroga, a pałacyk zasypany był śniegiem, w środku przez cały koncert panowała niezwykle gorąca atmosfera.
Takie koncerty gra się z prawdziwą przyjemnością.
Dziękujemy za zaproszenie. Na pewno jeszcze wrócimy do Bliżyna:-)


po koncercie

po koncercie
pałacyk w Bliżynie latem


A to fragment recenzji, która ukazała się na stronie ośrodka w Bliżynie po naszym koncercie noworocznym.
"Kwartet smyczkowy OPIUM STRING QUARTET przeniósł nas w drugi wymiar artystycznego świata, zaczarowany świat muzyki. Tegorocznym koncertem kwartet po raz kolejny udowodnił, że nasza publiczność ciągle ma ich niedosyt. Gra na najwyższym poziomie i atmosfera jaką wytwarzają cztery urocze artystki (Agnieszka Marucha - I skrzypce, Anna Szalińska – II skrzypce, Magdalena Małecka - Wippich – altówka i Olga Łosakiewicz - Marcyniak – wiolonczela) pozostają w pamięci na długo."

Bardzo nam miło! Cieszymy się, że nasz koncert się podobał:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz