wtorek, 26 czerwca 2012

Kursy Bosa Antica we Włoszech już wkrótce!!!!!!

Słońce, woda, piękne stare miasto, wspaniałe lokalne jedzenie, plus 2 tygodnie z muzyką, sztuką, kulturą! To wszystko mają do zaoferowania kursy na Sardynii, na których corocznie uczę. W tym roku będzie wiele atrakcji, do bosy przyjedzie wielu wspaniałych artystów i pedagogów. Gwiazdą kursów będzie legendarny pianista włoski Aldo Cicciolini! Już nie mogę się doczekać, żeby go poznać, to żyjąca legenda! Mam nadzieję, że uda mi się przeprowadzić z nim wywiad!
Ja będę prowadzić klasę skrzypiec oraz wstępować na koncertach wspólnie z innymi wykładowcami. A w wolnych chwilach będę chodzić po sklepach z tradycyjnymi wyrobami tego regionu (ceramika i przepiękna srebrna biżuteria z koralem) i próbować wspaniałych dań kuchni sardyńskiej. Najlepsze na świecie cappuciono, świeży ser ricotta krojony w grube plastry, wspaniałe pomidory pachnące słońcem-to moje ulubione dania. No i oczywiście owoce morza a na deser duże, bardzo tłuste włoskie lody!!!!
Wszystkich chętnych zapraszam w lipcu do Bosy na Sardynię- to doskonała okazja żeby spędzić niezapomniane wakacje połączone ze sztuką. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz